24.o4.2026. uposlenici naše škole posjetili su Sajam knjige u Sarajevu, koji se održava već duži niz godina u mjesecu aprilu. Ovom prilikom naši nastavnici upoznali su nova, ali i prisjetili se nekih straih djela velikih naučnika, književnika i pjesnika, ali i stručne literature za nastavu i savremene trendove u odgojno-obrazovnom radu. Bilo je tu za svakog po nešto.
Nakon obilaska sajma, uposlenici su organizovano obišli grad. Druženje uz kahvu i opuštenu atmosferu, svima je dobro došlo.
Zadovoljni ovom posjetom, nadamo se da ćemo i dogodine imati priliku da ponovimo ovaj lijepi doživljaj.


